Za nami losowanie XIII edycji Loterii Autolokata! Sprawdź listę zwycięzców!

XII Nagroda – Głośnik mobilny Tracer 20w – 129,00 zł

1.      Krzysztof Lechociński, Skolin

2.      Janina Żyła, Lubaczów,

3.      Zbigniew Nisztuk, Horyniec-Zdrój,

4.      Zdzisław Sopel, Bihale,

5.      Teresa Nessel, Lubaczów,

6.      Magdalena Martinez-Węgrzyn, Rzeszów,

7.      Tadeusz Sopel, Lubaczów,

8.      Wioletta Jankowska, Lubaczów,

9.      Anna Małysa, Dachnów,

10.    Anna Felkel, Lubaczów,

11.  Jerzy Kurek, Lubaczów,

12.  Czesław Łachowski, Cieszanów

13.  Maria Godowska, Lisie Jamy,

14.  Janusz Antonik, Lubaczów,

15.  Renata Ozimek, Cewków,

XI Nagroda – Kamera sportowa Manta mm 336 pro – 176,00 zł

1.      Anna Jabłońska, Cewków,

2.      Władysława Kaczor, Lubaczów,

3.      Aniela Lis, Młodów,

4.      Jadwiga Jedynowicz, Antoniki,

5.      Marian Żuk, Cieszanów,

6.      Łukasz Furgała, Horyniec-Zdrój,

7.      Maria Godowska, Lisie Jamy,

8.      Tadeusz Kamińska, Krowica Hołodowska,

9.      Maria Firut, Stary Dzików,

10.  Dorota Gacia, Horyniec-Zdrój,

11.  Anna Kociubińska, Łukawiec,

12.  Joanna Bukita, , Karolówka,

13.  Jerzy Nowostawski, Budzyń,

14.  Agata Czucha, Młodów,

15.  Władysław Czerniewicz, Świdnica,

 

X Nagroda – Robot planetarny Bosch MUM 4426 – 329,00 zł

1.      Maria Zajączkowska, Horyniec-Zdrój

2.      Marian Furgała, Opaka,

3.      Ewa Meder, Lubaczów,

4.      Władysław Krasiński, Lubaczów,

5.      Aleksandra Gmyrek, Basznia Dolna,

6.      Róża Serafin, Zalesie,

7.      Stanisław Hulak, Nowy Dzików,

8.      Katarzyna Stępień, Bihale,

9.      Daniel Serafin, Charytany,

10.      Maria Szymeczko, Horyniec-Zdrój,

 

 

IX Nagroda – Parownica Karcher S.C. 2 EasyFix – 440,00 zł

1.      Jerzy Gajda, Jawornik Polski,

2.      Witold Klatka, Lubaczów,

3.      Czesław Sitarz, Niemstów,

4.      Józef Kubiszyn, Wólka Krowicka,

5.    Kazimierz Kostek, Kobylnica Ruska,

6.      Teresa Bukita, Karolówka,

7.      Teresa Pracało, Oleszyce,

8.      Teresa Jaremko, Lubaczów,

9.      Stanisława Otulak, Lubaczów,

10.      Izabela Bakalarczyk, Cieszanów,

 

VIII Nagroda – Robot do mysia okien Robojet Wiso – 1 180,00 zł

1.      Alina Obszańska, Moszczanica,

2.      Teresa Nessel, Lubaczów,

3.      Stanisław Tkaczyk, Lubaczów,

4.      Aleksandra Mytko, Lubaczów,

5.      Agnieszka Głaz, Lubaczów,

 

VII Nagroda – System do prasowania Telaf iXeo QT 1020 – 1 300,00 zł

1.      Monika Desouza, Oleszyce,

2.      Jan Maksymowicz, Cewków,

3.      Emilia Zając, Cieszanów,

4.      Agnieszka Traczyk, Oleszyce,

5.      Wiesław Birnbach, Nowe Brusno,

 

 

VI Nagroda – Robot sprzątający iRobot Roomba 605 – 1 050,00 zł

1.      Klaudia Szpak, Horyniec-Zdrój,

2.      Wioleta Milo, Lisie Jamy,

3.      Tadeusz Majcher, Wielkie Oczy,

4.      Anna Małysa, Dachnów,

5.      Stanisława Maksymowicz, Cewków,

 

V Nagroda – Laptop 2 w 1 Dell Inspiron 5482 14’’ – 2 930,00 zł

1.      Mieczysław Roczniak, Młodów,

2.      Ewa Gudz, Młodów,

 

IV Nagroda – Robot koszący, kosiarka automatyczna Bosch Indego 350 – 3 129,00 zł

1.      Dorota Wis, Lubaczów,

2.      Jan Baran, Młodów,

 

III Nagroda – Bon na wycieczkę – 4 000,00 zł

1.      Teresa Duda, Lubaczów,

2.      Józef Witko, Moszczanica,

3.      Danuta Wawrejko, Cewków,

 

II Nagroda – Samochód osobowy toyota Yaris wersja Active – 45 644,00 zł

1.      Ewelina Sałbut, Nowe Sioło,

 

I Nagroda – Mieszkanie w Rzeszowie o powierzchni 31,14 mkw. na „Osiedlu Karoliny” (nazwa handlowa inwestycji) przy ulicy Wołyńskiej, wraz z miejscem postojowym w lokalu garażowym – 194 080,00 zł

  1. Alicja Stopyra, Horyniec-Zdrój,