Zwycięzcy Loterii Autolokata 15

Losowanie XV edycji Loterii Autolokata już za nami!

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji w internecie oraz gorącą atmosferę na widowni podczas losowania. Gratulujemy zwycięzcom!

Nagroda XI - Zestaw do hybryd Sunone o wartości 149,00 PLN

  1. MOTYKA HENRYK zamieszkały NOWE BRUSNO
  2. KOSTECKI ANDRZEJ zamieszkały LUBACZÓW
  3. GŁUCH AGATA zamieszkała LUBACZÓW, GŁUCH JÓZEF zamieszkały LUBACZÓW
  4. ANTONIK ADAM zamieszkały LUBACZOW
  5. MOTYKA FRANCISZEK zamieszkały NOWE BRUSNO
  6. LAUTENSZLEGER AGNIESZKA zamieszkała DĄBKÓW, LAUTENSZLEGER HUBERT zamieszkały DĄBKÓW
  7. MACIĄG MAŁGORZATA zamieszkała HORYNIEC-ZDRÓJ
  8. BĄK STANISŁAW  zamieszkały CEWKÓW
  9. KATA ANGELIKA zamieszkała DACHNÓW
  10. NIECKARZ ZBIGNIEW zamieszkały MOSZCZANICA
  11. GAJERSKA BARBARA  zamieszkała CIESZANÓW, GAJERSKI MARIAN  zamieszkały CIESZANÓW
  12. OSIOWY HENRYK zamieszkały FUTORY
  13. SZAJOWSKI KAMIL zamieszkały LUBACZÓW
  14. OSIOWA EWA  zamieszkała STARE OLESZYCE
  15. PRZEDNOWEK LIDIA zamieszkała CIESZANÓW
  16. KOZAK DOMINIK zamieszkały CEWKÓW
  17. ZAGRODZKA ANNA zamieszkała HORYNIEC, ZAGRODZKI ZBIGNIEW  zamieszkały HORYNIEC-ZDRÓJ
  18. SKIBA ELŻBIETA zamieszkała LUBACZÓW, SKIBA WITOLD zamieszkały LUBACZÓW
  19. BUNIOWSKI MARCIN zamieszkały CEWKÓW
  20. MAMCZURA DANUTA zamieszkała MŁODÓW

Nagroda X - Wieża Audio MS12BT Blaupunkt o wartości 259,00 PLN

  1. SZAJ JANUSZ zamieszkały LUBACZÓW
  2. MAZURKIEWICZ WOJCIECH zamieszkały LUBACZÓW
  3. TABAKA LUCYNA zamieszkała LUBACZÓW
  4. CIEPLAK WŁADYSŁAWA zamieszkała LUBACZÓW
  5. KACZMARZ ANNA zamieszkała BASZNIA DOLNA
  6. WITKO AGNIESZKA zamieszkała RZESZÓW
  7. MAZEPA IRENA zamieszkała NOWE SIOŁO
  8. STOPYRA BOŻENA zamieszkała NAROL
  9. KOLASA HENRYK zamieszkały HORYNIEC-ZDRÓJ
  10. SIEK ALINA zamieszkała RZESZÓW, SIEK PAWEŁ  zamieszkały RZESZÓW
  11. OTULAK BARBARA zamieszkała CEWKÓW
  12. GAŁAS ALEKSANDER  zamieszkały OLESZYCE
  13. SITARZ MARIA zamieszkała CIESZANÓW
  14. BĄSKA TERESA zamieszkała DĄBKÓW, BĄSKI JANUSZ zamieszkały DĄBKÓW
  15. SAŁBUT EWELINA zamieszkała NOWE SIOŁO
  16. OTULAK BARBARA zamieszkała CEWKÓW
  17. ANTONIK JANUSZ  zamieszkały LUBACZÓW
  18. MOSIĘŻNY ANDRZEJ  zamieszkały LISIE JAMY
  19. FORYŚ GRAŻYNA zamieszkała STARE SIOŁO
  20. KOŁODZIEJ ANNA zamieszkała LUBACZÓW

Nagroda IX - Grill elektryczny Tefal GC242 o wartości 319,00 PLN

  1. ŚWIERAD DOROTA zamieszkała RZESZÓW
  2. ŁEPCIO AGATA zamieszkała KROWICA LASOWA
  3. WYRWA DANUTA zamieszkała OLESZYCE
  4. GELMUDA MAŁGORZATA zamieszkała LUBACZÓW
  5. SERKIS BOŻENA zamieszkała HORYNIEC-ZDRÓJ
  6. POTONIEC HALINA zamieszkała LUBACZÓW
  7. WŁADYKA BRONISŁAW zamieszkały NOWY DZIKÓW
  8. ROMAN EDYTA zamieszkała LISIE JAMY
  9. KOSTECKA MARIA zamieszkała LUBACZÓW
  10. BĄSKA TERESA zamieszkała DĄBKÓW, BĄSKI JANUSZ zamieszkały DĄBKÓW
  11. KUDYBA JAN zamieszkały LUBACZÓW, OBIREK-KUDYBA ALICJA zamieszkała LUBACZÓW
  12. NOWAKOWICZ JUSTYNA  zamieszkała BASZNIA DOLNA, NOWAKOWICZ PRZEMYSŁAW zamieszkały BASZNIA DOLNA
  13. GRZEBYK WIESŁAW  zamieszkały SIEDLISKA
  14. SŁOTWIŃSKA HALINA zamieszkała RZESZÓW
  15. GROCHOWICZ LESZEK  zamieszkały STARY DZIKÓW

Nagroda VIII - Zestaw do pilingu kawitacyjnego B-scrub DS o wartości 199,00 PLN

  1. LASOWY TOMASZ zamieszkały BASZNIA GÓRNA
  2. MAZURKIEWICZ GRAŻYNA zamieszkała LUBACZÓW
  3. MALEC STANISŁAWA  zamieszkała LUBACZÓW
  4. BUCHER-BIS WIOLETTA zamieszkała ZALESIE
  5. NIECKARZ ZBIGNIEW zamieszkały MOSZCZANICA
  6. HARASYMOWICZ EWELINA zamieszkała STARE OLESZYCE
  7. JANCZURA ANNA zamieszkała LISIE JAMY, JANCZURA LESZEK zamieszkały LISIE JAMY
  8. JANKOWSKA WIOLETTA zamieszkała LUBACZÓW
  9. KONOPKA SABINA zamieszkała OPAKA
  10. ROMANKO BOGUSŁAWA zamieszkała SKOLIN
  11. ADAMEK MARIA zamieszkała NOWE BRUSNO
  12. RZEPECKA ANNA zamieszkała STARY DZIKÓW
  13. MYC KONRAD zamieszkały RZESZÓW
  14. DEC-SITARZ EWA  zamieszkała LUBACZÓW
  15. ŚWITALSKI WACŁAW zamieszkały CIESZANÓW

Nagroda VII - Konsola DJ Numark PartyMix o wartości 419,00 PLN

  1. WÓR CZESŁAWA zamieszkała DACHNÓW
  2. SUS JOLANTA  zamieszkała NIEMSTÓW
  3. OSIOWY HENRYK  zamieszkały FUTORY
  4. BIENIEK ELŻBIETA zamieszkała LISIE JAMY
  5. STROJNY KRZYSZTOF zamieszkały ŁUKAWIEC
  6. SAWIŃSKA JANINA zamieszkała WIELKIE OCZY
  7. MALIK MARZENA zamieszkała OLESZYCE
  8. JĘDRUCH MARTA zamieszkała LUBACZÓW
  9. SUDOŁ JAN zamieszkały DĄBKÓW
  10. SKIBA JÓZEF LUBACZOW

Nagroda VI - Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal ZC o wartości 449,00 PLN

  1. REMPOŁA DANUTA zamieszkała POTOK JAWOROWSKI
  2. KOHUT EMILIA zamieszkała NOWA GROBLA
  3. KISAŁA JULIA zamieszkała OLESZYCE
  4. KUCHCIAK LESŁAW zamieszkały OPAKA
  5. KRUĆKO DANUTA zamieszkała SZCZUTKÓW
  6. HULAK MARIA zamieszkała NOWY DZIKÓW
  7. KACIUBA JANINA zamieszkała ŁUKAWIEC
  8. CELEJ PAWEŁ zamieszkały HORYNIEC-ZDRÓJ
  9. ŻABCZAK STANISŁAWA zamieszkała LUBACZÓW
  10. NIECKARZ MARIA zamieszkała OLESZYCE

Nagroda V - Oczyszczacz powietrza Sharp UA o wartości 979,00 PLN

  1. POKRYWKA JUSTYNA zamieszkała NIEMSTÓW
  2. NICPOŃ LIDIA zamieszkała LUBACZÓW
  3. ANTONIK JAN zamieszkały MŁODÓW
  4. ZAREMBSKA KRYSTYNA zamieszkała LUBACZÓW
  5. PODGÓRECKA DOROTA zamieszkała CHOTYLUB, PODGÓRECKI DARIUSZ zamieszkały CHOTYLUB

Nagroda IV - Konsola PlayStation 5 o wartości 3 000,00 PLN

  1. PATAŁUCH TOMASZ zamieszkały WERCHRATA
  2. PIRÓG KONRAD zamieszkały KRAKÓW

Nagroda III - Telewizor 70 cali Philips 70"pus4K o wartości 2 999,00 PLN

  1. PAROWSKA MARIA zamieszkała POTOK JAWOROWSKI

Nagroda II - Robot kuchenny Thermomix TM6 o wartości 5 500,00 PLN

  1. DUDA CZESŁAW zamieszkały DACHNÓW

Nagroda I - SAMOCHÓD OSOBOWY TOYOTA COROLLA SD_HSD S/D 1,8 VVT-I+H CVT ACTIVE o wartości 86 222,00 PLN

  1. BĘBNIK GRAŻYNA zamieszkała OLESZYCE