Artykuły

 • Kredyt na samochody używane

  Jak pokazuje sytuacja na rynku motoryzacyjnym, Polacy najchętniej kupują samochody używane. O ile kredyt na nowe samochody jest powszechnie dostępnym produktem finansowym, to kredyt na samochody używane nie jest oferowany przez wszystkie banki. Można go otrzymać m.in. w Banku Spółdzielczym.

 • Jak wybrać najlepszy kredyt dla siebie?

  Kredyt bankowy to najpopularniejsza forma finansowania różnorodnych przedsięwzięć. Zgodnie z danymi Biura Informacji Kredytowej za rok 2020, ponad 40% Polaków posiada takie zobowiązanie finansowe. Przypomnijmy, czym jest kredyt bankowy, czym różni się od pożyczki, jakie ma wady i zalety, jakie są jego rodzaje i na co trzeba zwrócić uwagę, wybierając kredyt najlepszy dla siebie

 • Jak wybrać najlepszą lokatę standardową?

  Lokata bankowa to bardzo dobry sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Umożliwia łatwe pomnażanie i oszczędzanie środków. Bank Spółdzielczy oferuje swoim klientom kilka rodzajów lokat bankowych, których rodzaj można dopasować do swoich możliwości, potrzeb i preferencji. Jednym z nich jest lokata standardowa.

 • Przelewy do Urzędu Skarbowego

  Rozliczenia z Urzędem Skarbowym to ważny element finansowej dzielności każdej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z samouczkiem w którym pokazujemy jak zrobić przelew do US.

 • Lokata jednodniowa – sposób na elastyczne oszczędzanie

  Lokaty bankowe są prostą, bezpieczną i łatwo dostępną formą oszczędzania i pomnażania kapitału. Spośród kilku rozwiązań w tej kategorii, chcielibyśmy przybliżyć lokatę jednodniową, dostępną w ramach oferty Banku Spółdzielczego. Wyjaśniamy, na czym polega lokata jednodniowa, na jakich warunkach można ją założyć oraz czym ta lokata wyróżnia się na tle innych dostępnych lokat.

 • Lokaty bankowe 2020 w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie

  Lokaty bankowe to korzystne rozwiązanie oszczędnościowe i bezpieczna forma lokowania kapitału. To jedno z najprostszych i najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku bankowym.

 • Ubezpieczenie nieruchomości - jakie usługi wybrać i na co zwracać uwagę?

  Ubezpieczenie mieszkania to rodzaj dobrowolnej polisy, która zalicza się do ubezpieczeń majątkowych. Swoja ochroną obejmuje wszystkie typu nieruchomości, nawet te, które są jeszcze w budowie.

 • Leasing konsumencki czy kredyt samochodowy? Który sposób na sfinansowanie zakupu auta będzie bardziej opłacalny?

  W ostatnich tygodniach znów zrobiło się głośno o możliwym wzroście akcyzy na samochody używane. Osoby pragnące uprzedzić ewentualne wprowadzenie tego typu przepisów, postanowiły przyśpieszyć decyzję o zakupie samochodu. Co jednak, jeśli ktoś nie dysponuje wystarczającą ilością gotówki? Istnieje kilka możliwości zdobycia odpowiedniej sumy pieniędzy, w tym leasing konsumencki lub kredyt samochodowy w naszym banku.

 • Skąd wziąć pieniądze na zakup nowego samochodu? Czy lepszy będzie kredyt samochodowy, gotówkowy, czy może leasing konsumencki?

  Zakup samochodu zawsze wiąże się z niemałym wydatkiem. W przypadku zakupu nowego auta, wydatek ten niejednokrotnie przekracza możliwości finansowe nie tylko osób prywatnych, ale również mniejszych firm. Jak można rozwiązać ten problem? Najprościej jest wziąć kredyt samochodowy w naszym banku na niezwykle korzystnych warunkach, choć warto też poznać bliżej pozostałe możliwości. Jakie?