Artykuły

 • Leasing konsumencki czy kredyt samochodowy? Który sposób na sfinansowanie zakupu auta będzie bardziej opłacalny?

  W ostatnich tygodniach znów zrobiło się głośno o możliwym wzroście akcyzy na samochody używane. Osoby pragnące uprzedzić ewentualne wprowadzenie tego typu przepisów, postanowiły przyśpieszyć decyzję o zakupie samochodu. Co jednak, jeśli ktoś nie dysponuje wystarczającą ilością gotówki? Istnieje kilka możliwości zdobycia odpowiedniej sumy pieniędzy, w tym leasing konsumencki lub kredyt samochodowy w naszym banku.

 • Skąd wziąć pieniądze na zakup nowego samochodu? Czy lepszy będzie kredyt samochodowy, gotówkowy, czy może leasing konsumencki?

  Zakup samochodu zawsze wiąże się z niemałym wydatkiem. W przypadku zakupu nowego auta, wydatek ten niejednokrotnie przekracza możliwości finansowe nie tylko osób prywatnych, ale również mniejszych firm. Jak można rozwiązać ten problem? Najprościej jest wziąć kredyt samochodowy w naszym banku na niezwykle korzystnych warunkach, choć warto też poznać bliżej pozostałe możliwości. Jakie?

 • Ubezpieczenie komunikacyjne. Jaki zakres polisy warto wybrać i gdzie kupić tanio, ale dobrze?

  Przezorny zawsze ubezpieczony – tak brzmi hasło wypromowane swojego czasu przez czołowego polskiego ubezpieczyciela. Znajduje ono szczególne potwierdzenie w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych. Dlaczego? Ponieważ żaden inny aspekt naszego codziennego życia nie stwarza obecnie równie wielu zagrożeń. Jeśli więc chcesz być przezorny, musisz być też zawsze ubezpieczony. A gdzie i jak? To właśnie zamierzamy Ci podpowiedzieć.

 • Ubezpieczenie na życie online - jakie i dlaczego warto je mieć?

  Wiele osób zastanawia się jak zabezpieczyć swoją przyszłość. Związane jest to ze stale, prężnie rozwijającym się społeczeństwem, w którym nietrudno o wypadek samochodowy czy też chorobę.

 • Tanie ubezpieczenie na życie – jakie wybrać?

  Są wartości w naszym życiu, które można określić jako bezcenne, ponieważ trudno jest je wycenić, a jeszcze trudniej zdobyć, kiedy się ich nie ma. W niektórych przypadkach jest to nawet niemożliwe. Do tego typu wartości zaliczyć możemy zdrowie oraz nasze życie, które jest ważne nie tylko dla nas, ale także dla naszych bliskich, którzy są od nas zależni.

 • Autolokata 13 – lokata bankowa z nagrodami!

  Jedną z opłacalnych form oszczędzania pieniędzy, są lokaty bankowe. Tego typu produkty finansowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie depozytów pieniężnych w banku. Przy czym lokaty bankowe są oprocentowane, dzięki czemu po terminowym zamknięciu lokaty, możemy jeszcze coś zarobić na odsetkach i przede wszystkim uniknąć inflacji.

 • Które konto walutowe wybrać i dlaczego warto posiadać taki rachunek?

  Jak wybrać najlepsze konto walutowe? Na co zwrócić uwagę i co będzie kluczowym czynnikiem przemawiającym na korzyść rachunków walutowych? Jeśli szukasz najlepszego konta walutowego to sprawdź na co zwracać uwagę i do kogo takie konto jest dedykowane.

 • Konto oszczędnościowe a lokata – porównujemy możliwości oszczędzania pieniędzy!

  Wspólnym mianownikiem zarówno lokaty bankowej, jak i konta oszczędnościowego jest zapewnienie klientom optymalnego sposobu oszczędzania ich pieniędzy. Nagrodą dla oszczędzających, zwłaszcza tych wytrwałych, są procenty uzyskane od lokaty kapitału. Jednak, która z tych ofert będzie faworytem w tym pojedynku? My podpowiadamy, Ty decydujesz!

 • Lokata bankowa – czy obecnie można na niej zarobić?

  Lokata bankowa to obecnie jedno z najpopularniejszych narzędzi oszczędnościowych w Polsce, które niesie ze sobą niskie ryzyko inwestycyjne dla oszczędzających. Mówiąc wprost, lokata bankowa to idealny instrument finansowy dla każdego, komu zależy na pewnym zysku i zerowym ryzyku. Czy jednak na obecnych lokatach można odpowiednio zarobić? Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając taką formę inwestowania?