Artykuły

 • Tanie ubezpieczenie na życie – jakie wybrać?

  Są wartości w naszym życiu, które można określić jako bezcenne, ponieważ trudno jest je wycenić, a jeszcze trudniej zdobyć, kiedy się ich nie ma. W niektórych przypadkach jest to nawet niemożliwe. Do tego typu wartości zaliczyć możemy zdrowie oraz nasze życie, które jest ważne nie tylko dla nas, ale także dla naszych bliskich, którzy są od nas zależni.

 • Autolokata 13 – lokata bankowa z nagrodami!

  Jedną z opłacalnych form oszczędzania pieniędzy, są lokaty bankowe. Tego typu produkty finansowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie depozytów pieniężnych w banku. Przy czym lokaty bankowe są oprocentowane, dzięki czemu po terminowym zamknięciu lokaty, możemy jeszcze coś zarobić na odsetkach i przede wszystkim uniknąć inflacji.

 • Które konto walutowe wybrać i dlaczego warto posiadać taki rachunek?

  Jak wybrać najlepsze konto walutowe? Na co zwrócić uwagę i co będzie kluczowym czynnikiem przemawiającym na korzyść rachunków walutowych? Jeśli szukasz najlepszego konta walutowego to sprawdź na co zwracać uwagę i do kogo takie konto jest dedykowane.

 • Konto oszczędnościowe a lokata – porównujemy możliwości oszczędzania pieniędzy!

  Wspólnym mianownikiem zarówno lokaty bankowej, jak i konta oszczędnościowego jest zapewnienie klientom optymalnego sposobu oszczędzania ich pieniędzy. Nagrodą dla oszczędzających, zwłaszcza tych wytrwałych, są procenty uzyskane od lokaty kapitału. Jednak, która z tych ofert będzie faworytem w tym pojedynku? My podpowiadamy, Ty decydujesz!

 • Lokata bankowa – czy obecnie można na niej zarobić?

  Lokata bankowa to obecnie jedno z najpopularniejszych narzędzi oszczędnościowych w Polsce, które niesie ze sobą niskie ryzyko inwestycyjne dla oszczędzających. Mówiąc wprost, lokata bankowa to idealny instrument finansowy dla każdego, komu zależy na pewnym zysku i zerowym ryzyku. Czy jednak na obecnych lokatach można odpowiednio zarobić? Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając taką formę inwestowania?

 • Konto bankowe dla dziecka - jakie wybrać?

  Rozsądne gospodarowanie pieniędzy to umiejętność, której trzeba się nauczyć. W dzisiejszych czasach dzieci już od najmłodszych lat mają styczność z transakcjami bezgotówkowymi i doskonale radzą sobie z obsługą nowoczesnych technologii. Warto więc wcześnie zacząć naukę oszczędzania oraz zarządzania pieniędzmi, gdyż przyniesie to wymierne korzyści w przyszłości. Pierwszym krokiem w tym kierunku może być konto bankowe dla młodych. Jakie wybrać i czy to dobry pomysł na naukę oszczędzania?

 • Biometria

  Biometria to innowacyjność, bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z produktów finansowych. W naszym Banku zastosowaliśmy najbardziej uniwersalną technologię dostępną na świecie - Finger Vein, która oparta została na analizie unikalnego wzorca naczyń krwionośnych palca.

 • Szybkie przelewy PayByNet

  Często kupujesz w Internecie i płacisz za zakupy online? A może prowadzisz własny sklep internetowy lub realizujesz płatności jednostki administracji publicznej? Rób to bez ryzyka i szybko razem z nami, dzięki bezpiecznemu systemowi płatności internetowych PayByNet, nad którym piecze sprawuje Krajowa Izba Rozliczeniowa!

 • Multidealing (kantor internetowy)

  Już nie musisz opuszczać swojego domu, aby szybko i bezpiecznie wymieniać walutę. Wygodny zakup oraz sprzedaż waluty po atrakcyjnych kursach teraz w bankowości internetowej naszego Banku!

 • Google Pay

  Jeżeli kochasz płacić za zakupy telefonem lub myślisz o tym, aby rozpocząć swoją przygodę z płatnością mobilną, to Google Pay jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!