Kredyt obrotowy dla rolników

Jeżeli szukasz dogodnego kredytu na sfinansowanie bieżących potrzeb swojej firmy, mamy dla Ciebie coś odpowiedniego! Kredyt obrotowy pozwoli Ci zachować bieżącą płynność finansową oraz terminowość realizacji zobowiązań związanych z zaopatrzeniem, produkcją, sprzedażą czy też świadczeniem usług, a także z procesem rozliczeń pieniężnych w firmie. Kredyt obrotowy w naszym Banku to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw aktywnie działających na rynku i chcących zminimalizować ryzyko braku płynności finansowej w swojej organizacji.

Dlaczego warto?

  • kredyt umożliwiający rozwój oraz bieżącą płynność finansową Twojej firmy,
  • minimum formalności,
  • maksymalny okres kredytowania do 36 miesięcy, elastycznie dopasowany do Twoich potrzeb,
  • automatyczna spłata zobowiązania ze środków zgromadzonych na rachunku bieżącym,
  • Spłata kredytu może następować w miesięcznych/kwartalnych równych ratach kapitałowych, odsetki płatne miesięcznie lub wg ustalonego indywidualnie harmonogramu spłaty kapitału. Dla kredytów udzielonych na okres do 12 miesięcy istnieje możliwość spłaty według opcji - odsetki płatne miesięcznie, kapitał jednorazowo na koniec okresu kredytowania. 
  • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów.

Oprocentowanie Kredytu obrotowego

  • WIBOR 3M + stała ustalana indywidualnie marża Banku

Kredyt obrotowy w naszym Banku zapewni Twojej firmie systematyczną realizację bieżących zobowiązań bez obawy o ich terminowość. Umów się na spotkanie z doradcami naszego Banku i skorzystaj z Kredytu obrotowego na dogodnych dla Ciebie warunkach!

Zapraszamy!

Zobacz także

Gwarancje KFG

Gwarancje de minimis KFG to jedna z form pomocy publicznej udzielanej przedsiębiorcom na zabezpieczenie spłaty kredytu.

Beztroski Kredyt

Mała Rata i Duża Kasa? Poznaj nasz beztroski duet kredytowy! Pomożemy Ci zacząć działać już dziś i razem zrealizujemy to co planujesz od m...