Ubezpiecznie upraw

Informujemy, iż rozpoczął się okres ubezpieczeń upraw. Rolnicy, pobierający dopłaty bezpośrednie, zobowiązani są do  ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni upraw od przynajmniej jednego z ryzyk takich jak: huragan, powódź, deszcz nawalny, grad, piorun, obsunięcie się ziemi, lawinę, suszę, ujemne skutki przezimowania oraz przymrozki wiosenne.

Dzięki wsparciu budżetu Państwa, polisy zakupione między innymi w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie, dofinansowywane są do 65% wysokości składki.

 

W trosce o prowadzoną przez Państwa działalność, zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy polis dostępnych w naszym Banku i ubezpieczenia swoich upraw rolnych. Zakres ubezpieczenia pozwoli ze spokojem przetrwać okres w którym przymrozki, nawałnice, czy burze gradowe przechodzą na zmianę z falami upałów. Wówczas straty finansowe związane z takimi zdarzeniami zostaną Państwu wyrównane.

tabela uprawy.png [81.10 KB]

 

Współpraca z największymi ubezpieczycielami pozwala nam zaproponować kilka wariantów ubezpieczeń dostosowanych do Państwa wymagań oraz możliwości finansowych. Reprezentujemy firmy, które posiadają w ofercie  ubezpieczenia upraw: PZU S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Concordia Polska TU oraz  InterRisk.


ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ KALKULACJĘ
I UBEZPIECZ SIĘ PROSTO Z DOMU.

 

napisz do nas.png [16.73 KB]

Jeśli preferujesz kontakt mailowy kliknij w ikonę i w formularzu kontaktowym
wybierz opcję ubezpieczenia

spec nr.png [18.36 KB]

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:30 jesteśmy
do Twojej dyspozycji w Telefonicznym Centrum Obsługi

#zostanWdomu