Skip to main content
  • Aktualności
  • Spotkanie dla przedsiębiorców. Rusza Pierwsza Liga Biznesu!

Spotkanie dla przedsiębiorców. Rusza Pierwsza Liga Biznesu!

29-09-2023

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie serdecznie zaprasza na spotkanie biznesowe z cyklu dedykowanego przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”.

„Pierwsza Liga Biznesu” to pierwszy tego typu projekt w Polsce organizowany przez sektor bankowości spółdzielczej we współpracy z partnerami, którzy w ramach transmisji online podzielą się swoją wiedzą ekspercką. Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego nasz Bank jest członkiem.

Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się 5 października o godzinie 13:00 w Sali Konferencyjnej Centrali Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przy ulicy Rynek 28 w Lubaczowie i poprowadzi je Fundacja Polska Bezgotówkowa. Temat wystąpienia to „Nowoczesna firma – jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój biznesu”. Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.

Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele firmy IT CARD, którzy zaprezentują promocyjną ofertę między innymi na terminale płatnicze.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma od Skarbca Ubezpieczeń Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Voucher na kwotę 100 zł do wykorzystania przy zawieraniu nowych polis ubezpieczeniowych w placówkach Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Informacje na temat zaproszonego Eksperta:

MARCIN OLEDZKI, FUNDACJA POLSKA BEZGOTÓWKOWA

Prawie 20-letnie doświadczenie w sektorze bankowym. Pracował m.in. w Citibanku (projekty w Dublinie i Edynburgu), zarządzał produktami kredytowymi w BGZ/BNP oraz brał czynny udział w fuzji banków. Doświadczenie w obszarze płatności zdobywał w Mastercard Advisors, biorąc udział w strategicznych projektach dla wiodących banków w Polsce. W Fundacji Polska Bezgotówkowa odpowiada za strategiczne projekty promujące obrót bezgotówkowy oraz współprace z sektorem bankowym.

Partnerzy:
Fundacja Polska Bezgotówkowa, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

 

Przedsiębiorców chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu prosimy o zapisy za pośrednictwem naszego formularza :
Kliknij aby przejść do formularza

W treści wiadomości prosimy wpsiać Pierwsza Liga Biznesu oraz podać liczbę osób, które będą obecne na spotkaniu. 

Znajdziesz nas też tutaj
Bank Spółdzielczy w Lubaczowie ul.Rynek 28, 37-600 Lubaczów Copyright © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone