Skip to main content
 • O nas
 • O nas

  Zaufaj Nam

  Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to jeden z największych banków spółdzielczych w województwie podkarpackim. To instytucja z ponad stuletnią tradycją, głęboko zakorzeniona w lokalnym społeczeństwie. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie to nowoczesny bank, zbudowany na wiarygodności i zaufaniu naszych Klientów. Skutecznie łączymy tradycyjne idee spółdzielczości z wymaganiami dzisiejszych czasów. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości SA., jest także członkiem Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.

  Oferujemy kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorców oraz rolników. Na rynku usług bankowych wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz szybkość podejmowania decyzji. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe oraz zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie dla naszych Klientów.

  Od początków ubiegłego stulecia, nierozerwalnie związani jesteśmy z południowo wschodnimi terenami Polski. To tu płacimy podatki i rozwijamy dynamicznie sieć naszych oddziałów. Jednocześnie wciąż szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą nam być jeszcze bliżej naszych Klientów, bez względu na to w którym miejscu na świecie przyjdzie im korzystać z naszych usług.

  Głownymi obszarami działania Banku Spółdzielczego w Lubaczowie jest województwo lubelskie - powiat tomaszowski oraz województwo podkrapackie  - miasto Rzeszów oraz powiat lubaczowski wraz ze najwięszymi najwięszymi miejscowościami (Cieszanów, Horyniec - Zdrój, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Wielkie Oczy).

  Znajdziesz nas też tutaj
  Bank Spółdzielczy w Lubaczowie ul.Rynek 28, 37-600 Lubaczów Copyright © 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone